- Notikumu arhīvs 2023./2024.m.g.
- Notikumu arhīvs 2022./2023.m.g.
- Notikumu arhīvs 2021./2022.m.g.
-
Notikumu arhīvs 2020./2021.m.g.
-
Aktualitātes
- Rauls Pakalns – sacerējuma konkursa “Sibīrijas bērni 1941/1949” laureāts
- Paliec sveika, skola!
- Pasākums „Latvijas skolas soma”
- Mēs esam sportiņā
- Rauls Pakalns uzvar skolēnu eseju konkursā "Viena diena nākotnei"
- Erasmus+ projekta “Vienoti kultūru dažādībā” darbība
- “Latvijas skolas somas” pasākums 9.klasei
- "Latvijas skolas somas" pasākums 5.un 6.klasei
- 25.marts - Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena
- Izrādes skatīšanās kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros
- Prieks par konstruktoriem
- Mūsu Latvijai - 102
- Novembris – Ojāra Vācieša laiks
- Lāčplēša diena – 101
- "Putras programmas" aktivitātes mūsu skolā
- Programmas „Latvijas skolas soma” dotās iespējas
- 5.klases iesvētību nedēļa
- Septembra pārgājienu virpulis
- Latvijas Skolu orientēšanās kauss 2020
- Septembris - dzejas mēnesis Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā
- Olimpiskā diena 2020
- Kārtība mācību procesa organizēšanai ar 01.09.2020. Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā
-
Aktualitātes
- Notikumu arhīvs 2019./2020.m.g.
- Notikumu arhīvs 2018./2019.m.g.
- Notikumu arhīvs 2017./2018.m.g.
- Notikumu arhīvs 2016./2017.m.g.
- Notikumu arhīvs 2015./2016.m.g.
- Notikumu arhīvs 2014./2015.m.g.
- Notikumu arhīvs 2012./2013.m.g.
- Foto arhīvs 2012./2013.m.g.
- Notikumu arhīvs 2011./2012.m.g.
- Foto arhīvs 2011./2012.m.g.
Septembra pārgājienu virpulis
Pārgājienu foto skolas Facebook lapā
Septembra mēnesī visi devāmies tuvākos un tālākos ceļos, lai iepazītu mūsu novada skaistākās vietas, iepazītu labāk viens otru un sāktu apgūt jauno kompetenču saturu ārpus skolas telpām.
1.un 3. klases skolēniem septembrī notika mācību pārgājiens "Gaujiena agrāk un tagad", apmeklējot Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas muzeju pilī.
Kādā skaistā septembra rītā 2.klases skolēni saņēma darba lapas ar uzdevumiem un devās uz mežu. Strādājot grupās, bērni mērīja kokus, meklēja dažādas sūnas, devās visgarākās papardes meklējumos. Skolēniem ļoti patika meklēt un zīmēt dažādus kukaiņus. Skaisti izdevās dažādu dzīvnieku attēli no čiekuriem. Diena pagāja ātri.
4.klase devās izzinošā pārgājienā uz mežu. Pētījām meža augus kā tie aug dažādos stāvos. Nogaršojām mellenes un brūklenes. Ieklausījāmies putnu balsīs un vēja šalkošanā. Sajutām rudens atnākšanu.
5.klase devās pārgājienā pa Gaujienu. Pārgājienu mēs sākām no muižas ēkām, tad gājām gar pastu, mežniecības ēku, Baznīckalnu. Visās šajās vietās gide Sanita mums pastāstīja, kas šīs ēkas bija agrāk. Tad no Gaujienas tilta pa dabas taku gājām līdz estrādei un tad atpakaļ uz mūsu iepriekšējo skolu un Anniņām. Tur mēs uzzinājām daudz jaunas informācijas par ēku vēsturi. Pēc pārgājiena mēs devāmies uz skolu un paēduši pusdienas devāmies mājās.
Mūsu klasei ļoti patika pārgājiens, jo mēs uzzinājām jaunas lietas par Gaujienas ēku vēsturi. Paldies skolotājām Guntai un Sarmītei, kas mūs pieskatīja. /Agnete Esmeralda Lauce/
Septembrī 6.klases skolēni devās uz senlietu muzeju “Fazāni” Trapenē. Šogad mums ir jauns mācību priekšmets – Latvijas vēsture, tāpēc nolēmām doties uz šo muzeju, lai iepazītos ar lietām, ko izmantoja “agrāk”.
Mēs redzējām senas lietas: telefonus, glāžu turētājus no barona laikiem, koka grebšanas rīkus, zirgu pakavus, arklus, traktorus, globusus, milicijai/policijai piederošas lietas un vēl daudz citu interesantu lietu, par kurām mums pastāstīja muzeja īpašnieks Z.Safranovičs. Mēs redzējām īstus fazānus un dzirdējām ari kā viens dzied, precīzāk to varēja nosaukt par ķērkšanu.
Tad bija pusdienas, un gaidot autobusu mēs spēlējām spēles: sālsstabus, paslēpes un citas spēles.
Mēs daudz jauna uzzinājām, kas noderēs arī vēstures stundās. /Beate Ketija Pilmane/
Skaistā septembra rītā mēs – septītie devāmies pārgājienā, lai apskatītu Mācītājmāju un vēlāk atpūstos pie Zvārtavas ezera. Par Mācītājmāju mums pastāstīja Gaujienas draudzes priekšsēdētāja Ilze Celenberga. Uzzinājām, ka Mācītājmāja celta 1761.gadā un nākamgad tai apritēs 260 gadu. Mums bija iespēja pabūt visās ēkas telpās – lūgšanu telpā, saimniecības telpās, manteļskurstenī, bēniņos, pagrabā. Apskatījām podiņkrāsnis, kas saglabājušās no ēkas celšanas laika. Bēniņos Markuss un Sergejs atrada vienu no četriem krāsns pazudušajiem podiņiem. Interesanti sķita tas, ka bēniņu izbūvēšanai nav izmantota neviena nagla, tikai koka tapas. Pēc ēkas apskatīšanas devāmies uz Zvārtavas ezeru. Pie ezera kurinājām ugunskuru, pusdienojām, spēlējām dažādas spēles. Mājupceļā kādu gabaliņu mūs pavadīja mazs zalktītis… Domājam, ka diena bija izdevusies. Lielu PALDIES par interesanto stāstījumu Ilzei Celenbergai saka septītie – Marta, Katrīna, Luīze, Nadīna, Daniela, Markuss, Deivids, Rauls, Emīls, Miks, Sergejs, skolotāja Vizbulīte.
8.klases pārgājiens veda garām muzejam "Anniņas", apmeklējām skolas muzeju, akcentējot populārās personības, kas saistītas ar Gaujienu un mūsu skolu. Pārgājienu noslēdzām, klausoties Gaujas skaņās, putnu dziesmās, baudot izceptās desiņas un citus gardumus!
9.klase iepazina Apes novada dižgaru takas - apmeklēja dzejnieces Kornēlijas Apškrūmas muzeju Virešos. Iepazinās ar dzejnieces dzīvi, daiļradi, iepazina dzejnieces brīnišķīgo pūču kolekciju, piedalījās radošajās darbnīcās, iepazīstot dzejas rašanos.